Kontakt

Unga Berättar finns på Döbelnsgatan 89, 113 52 Stockholm

Hitta hit

Öppna i Google kartor
ungaberattar@edu.stockholm.se

Personal

Johan Westerlund

Johan Westerlund

Enhetschef för Unga Berättar och Resurscenter
Telefon: +46 76 123 18 35
E-post:johan.westerlund@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Artemida Taljic

Artemida Taljic

Mediepedagog
Telefon: +46 76 825 00 57
E-post:artemida.taljic@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Cristina Blendea

Cristina Blendea

Mediepedagog
Telefon: +46 76 123 18 52
E-post:cristina.blendea@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Fernando Illezca

Fernando Illezca

Mediepedagog
Telefon: +46 76 825 24 43
E-post: fernando.illezca@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Peter Jeppson

Mediepedagog
E-post: peter.jeppson@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tomasz Berggren

Tomasz Berggren

Mediepedagog
E-post:tomasz.berggren@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Hanna Andersson (Tjänstledig)

Uppdaterad