Kontakt

Unga Berättar finns mellan Slussen och Mariatorget på Södermalm, Ragvaldsgatan 14, 118 46 Stockholm.

googlekarta till Ragvaldsgatan 14

ungaberattar@stockholm.se

Johan Westerlund

Johan Westerlund

Utvecklingsledare
Telefon: +46 76 123 18 35
E-post: johan.westerlund@stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Artemida Taljic

Artemida Taljic

Mediepedagog
Telefon: +46 76 825 00 57
E-post: artemida.taljic@stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Carin Granath

Carin Granath

Mediepedagog
Telefon: +46 76 123 18 57
E-post: carin.granath@stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Cristina Blendea

Cristina Blendea

Mediepedagog
Telefon: +46 76 123 18 52
E-post: cristina.blendea@stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Fernando Illezca

Fernando Illezca

Mediepedagog
Telefon: +46 76 825 24 43
E-post: fernando.illezca@stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Olle Halvars

Olle Halvars

Mediepedagog
Telefon: +46 76 123 19 05
E-post: olle.halvars.franzen@stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Lara Hultmark

Mediepedagog - vikarie för Hanna Andersson
Telefon:+46 76 123 18 21
E-post: lara.hultmark@stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Hanna Andersson - föräldraledig

Uppdaterad