Kontakt

Unga Berättar finns på Stockholms Stadsmuseum, Ryssgården, Södermalm.

Hitta hit

Öppna i Google kartor
ungaberattar@stockholm.se

Personal

Charlotte Vällfors

Charlotte Vällfors

Chef för Utvecklingsenheten
E-post: charlotte.vallfors@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Johan Westerlund

Johan Westerlund

Utvecklingsledare
Telefon: +46 76 123 18 35
E-post: johan.westerlund@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Artemida Taljic

Artemida Taljic

Mediepedagog
Telefon: +46 76 825 00 57
E-post: artemida.taljic@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Carin Granath

Carin Granath (Tjänstledig)

Mediepedagog
Telefon: +46 76 123 18 57
E-post: carin.granath@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Cristina Blendea

Cristina Blendea

Mediepedagog
Telefon: +46 76 123 18 52
E-post: cristina.blendea@edu.stockholm.se

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Fernando Illezca

Fernando Illezca (Föräldraledig)

Mediepedagog
Telefon: +46 76 825 24 43
E-post: fernando.illezca@edu.stockholm.se
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Bild saknas på Hanna
Hanna Andersson

Mediepedagog
Telefon: +46 8 508 318 21
E-post: hanna.matilda.andersson@edu.stockholm.se

 

 

 

 

 

Uppdaterad